online pharmacy

Innowacyjna terapia kwantowa

Często mówimy, że ktoś ma aurę pozytywną lub negatywną. Nie wiemy dokładnie na czym to polega, ale intuicyjnie wyczuwamy, że osoby z aurą pozytywną odnoszą sukcesy, mają liczne grono znajomych i przyjaciół. Są optymistyczne, zadowolone, pełne energii, zyskują sojuszników dla swoich projektów. Osoby o negatywnej aurze są ciągle niezadowolone, ich wyniki pracy są poniżej średniej, ciągle narzekają, mają wielu przeciwników, najczęściej są osamotnione. Czym to jest spowodowane, jak to wyjaśnić?

Fizyka kwantowa i biopole

Upraszczając zagadnienie możemy powiedzieć, że fizyka kwantowa zajmuje się badaniem fal energetycznych wysyłanych przez komórki, a właściwie przez fotony, czyli najmniejsze cząsteczki komórki. W warunkach optymalnych fale nie ulegają zakłóceniu i wytwarzają pozytywne biopole. Czasami jednak w wyniku działania niekorzystnych czynników fale ulegają zakłóceniu, a organizm traci swą naturalną harmonię. Zaczynamy odczuwać zmęczenie, zniechęcenie, nasilają się również dolegliwości chorobowe. Urlop czy weekendowy nocleg poza miastem (link) w jakimś urokliwym miejscu może dać tylko krótkotrwałe efekty i nie zawsze rozwiązuje problem. Jeśli stan zmęczenia utrzymuje się dłużej, w takich sytuacjach warto sięgnąć po terapię kwantową.

Quantec

To urządzenie radioniczne pozwalające na zdiagnozowanie zaburzeń w falach fotonów i przywrócenia równowagi ich wysyłania. Oddziaływanie urządzenia zostało potwierdzone naukowo i nagrodzone Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach na Krymie za najlepszą technologię innowacyjną. Quantec wykorzystuje działanie różnych prądów elektrycznych na komórki, wysyła im pożądany wzorzec i stymuluje do jego naśladowania. Dzięki temu zostaje przywrócona równowaga fal i całego organizmu.

Terapia kwantowa

Głównym efektem tej terapii jest przywrócenie organizmowi równowagi emocjonalnej i funkcjonalnej. Skutecznie wspiera leczenie farmakologiczne przyśpieszając jego efekty. Terapia kwantowa jest wyjątkowa, ponieważ jej stosowanie nie wymaga osobistej wizyty w gabinecie. Wystarczy zdjęcie, na podstawie którego Quantec dokona analizy zaburzeń pola i opracuje prawidłowy wzorzec, który wysyłany jest do właściciela. Wykorzystywane jest tu zjawisko efektów nielokalnych.

Terapia kwantowa jest nieinwazyjna, nie wywołuje efektów ubocznych i doskonale poprawia funkcjonowanie organizmu.