online pharmacy

Oczyszczanie relacji w związkach

Codziennie w swoim otoczeniu obserwujemy pary, które po kilkunastu latach małżeństwa trzymają się za ręce, zwracają się do siebie z serdecznością i szacunkiem. Obserwujemy także partnerów, którzy nie zważając na otoczenie, warczą wzajemnie, podnoszą głos. Co sprawia, że jedni potrafią rozmawiać, a inni nie? W dużej mierze odpowiada za to zaburzenie wzajemnej energii.

Relacje w związkach

Decydując się na związek z drugą osobą każdy liczy na wzajemne zrozumienie, relacje partnerskie. Wspólne życie oznacza wspólną realizację planów, wychowywanie dzieci, pokonywanie przeszkód, ale równocześnie zachowanie własnej autonomii i przestrzeń dla realizacji własnych ambicji. Czasami jednak zdarza się, że relacje między partnerami zostają zaburzone. Jedna ze stron zaczyna dominować i chce podporządkować sobie drugą. Doprowadza to do konfliktów, utarczek słownych, wzajemnych żalów i pretensji. Wraz z upływem czasu coraz trudniej jest się porozumieć i znaleźć wspólną płaszczyznę. To znak, że nadszedł czas na oczyszczanie relacji w związkach.

Terapia oczyszczająca relacje

Każdy z nas ma własne pole energii, która pobudza nas do działania, ustala relacje z otoczeniem. Właściwe pole sprawia, że odnosimy sukcesy, nasz związek jest udany. Zdarza się jednak, że to pole zostaje zakłócone, fale napotykają na przeszkody. Wystarczy wtedy skorzystać z terapii, która przywróci równowagę pola energetycznego. Najlepsze wyniki w tym zakresie odnosi terapia kwantowa. Jej efekty zostały potwierdzone naukowo, a Ouantec (urządzenie do regulacji energii) zostało wyróżnione Złotym Medalem na międzynarodowych targach za najbardziej innowacyjną technologię.

Jak działa Quantec

Zasada działania urządzenia polega na analizie zaburzeń fal energetycznych wysyłanych przez komórki, a następnie na przekazywaniu im właściwego wzorca, który zostaje przez nie naśladowany. W ten sposób właściwa energia zostaje przywrócona.
Innowacyjność tej terapii polega na tym, że nie wymaga osobistej wizyty w gabinecie, wystarczy wysłanie zdjęcia osób mających problemy z wzajemnymi relacjami.